Ubezpieczenie podróżne
Wyczekany relaks nad ciepłym morzem wśród wysokich palm, niekończące się wędrówki po górach, nurkowanie, kite-surfing… sposobów na spędzenie idealnego urlopu jest tak wiele, ilu jest ludzi. Wszystkim nam należy się odpoczynek po wielu miesiącach wytężonej pracy, niezliczonych mailach i telefonach, bieganiu z miejsca na miejsce i zajętej przez większą część każdego roboczego dnia głowie. Potrzebujemy resetu dla ciała i ducha.

Mimo to nawet podczas najlepiej zaplanowanego urlopu może nas spotkać przykra niespodzianka. Kosztowanie specjałów regionalnej kuchni prosto z ulicznego straganu może skończyć się bólem brzucha i koniecznością wizyty u lekarza, a forsowny wysiłek fizyczny po niemal roku spędzonym za biurkiem grozi przesileniem, a nawet kontuzją. A te, w zależności od miejsca, do którego się wybieramy, mogą sporo kosztować.
Dlatego też przed każdym wyjazdem warto zabezpieczyć się polisą podróżną z zakresem dopasowanym do celu i charakteru wyjazdu. Miłośnicy sportu nie powinni zapomnieć o polisie obejmującej sport i koszty ewentualnego ratownictwa, zaś wielbiciele nocnego życia powinni pamiętać o ochronie, która zadziała również wtedy, gdy do zdarzenia dojdzie po wypiciu drinka czy dwóch (tzw. klauzula alkoholowa).
Ubezpieczenie podróżne zagwarantuje, że w przypadku zdarzenia – obojętnie, czy chodzi o nagłe zachorowanie czy nieszczęśliwy wypadek, Ubezpieczony lub osoby z nim podróżujące mogą skontaktować się z czynną 24h na dobę infolinią i otrzymać potrzebną pomoc.

Więcej o zakresie ubezpieczenia podróżnego przeczytasz na stronie z ofertą.

Kup Ubezpieczenie

Potrzebujesz pomocy?

Kliknij w ikonkę i zadzwoń - pomożemy.